STRONA GŁÓWNA
 AKTUALNOŚCI
 OFERTY PRACY !!!
 OGŁOSZENIA DROBNE
 URZĘDY:GMIN-MIAST-(zach.-pom.)
 ADRESY GCI W ZACHODNIO-POMORSKIM
 WAŻNE STRONY www
 WAŻNE ADRESY
 STRONA GMINY POSTOMINO
 INFORMACJE DLA ROLNIKÓW
 BIBLIOTECZKA MULTIMEDIALNA
 CO DALEJ Z EDUKACJĄ?
 KODEKS PRACY
 INFORMACJE O GCI
 GALERIA GCI W POSTOMINIE
 REGULAMIN GCI
 • BIBLIOTECZKA MULTIMEDIALNA

  W Gminnym Centrum Informacji można skorzystać z biblioteczki multimedialnej,która może być pomocna bezrobotnemu ale i nietylko. Z biblioteczki możemy korzystać tylko w Gminnym Centrum Informacji.

  W skład biblioteczki wchodzi:

  1. "ROZMOWA KWALIFIKACYJNA"-która przedstawia kilka wskazówek dotyczących pierwszej rozmowy z pracodawcą, jak prawidłowo przedstawić się przed pracodawcą, jakich błędów nie możemy popełniać i czego unikać.
  2. "TRENING UMYSŁU"-mający na celu zwiększenie potencjału umysłu, ćwiczenie logicznego myślenia, zapamiętywanie cyfr, dat, twarzy, kształtowanie spostrzegawczości.
  3. "ZAKŁADAM FIRMĘ"-poradnik dla osób zamierzających podjąć własną działalność gospodarczą.
  4. "MOWA CIAŁA"-poradnik dotyczący poznania mowy ciała, nauka poprawnej jej interpretacji.Poradnik pozwoli lepiej interpretować zachowania innych ludzi, wyjaśni jak być bardziej efektywnym i spostrzegawczym w kontaktach z innymi ludźmi.
  5. "SZUKAM PRACY"-poradnik dla osób poszukujących pracy.Poradnik omawia wszystkie etapy związane z szukaniem pracy, zaczynając od określania własnych potrzeb poprzez przygotowanie dokumentów aplikacyjnych oraz analizę różnych metod szukania pracy.